Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Rawicz

Sport i aktywność fizyczna mogą być fantastyczną przygodą, która wiele nauczy i zapewni jeszcze więcej radości. Regularny ruch rozwija ciało i umysł, pozwalając uniknąć różnych problemów zdrowotnych i ucząc samodyscypliny. Zajęcia sportowe dla dzieci Rawicz to okazja do zyskania nowych doświadczeń, poznania wielu sportów i zyskania kolejnych przyjaciół.

Zajęcia dla dzieci w Rawiczu: kiedy warto się zapisać?

Chcesz, aby Twoje dziecko odkrywało radość, jaką daje aktywność fizyczna, a przy tym rozwijało swoje zdolności motoryczne i budowało zdrowe nawyki już od najmłodszych lat? A może szukasz sposobów na to, by zapewnić swojemu maluchowi rozrywkę i zapełnić mu czas wolny w odpowiedni sposób? Niezależnie od tego, czego szukasz dla swojej pociechy, zajęcia sportowe dla dzieci Rawicz będą dobrym wyborem. Lekcje w naszej Akademii to nie tylko treningi, ale również okazje do rozwijania kompetencji społecznych i uczenia się samodyscypliny.

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci – Rawicz

Nasi doświadczeni i wykwalifikowani instruktorzy są gotowi pokazać Twojemu dziecku fascynujący świat rozmaitych dyscyplin sportowych. W Akademii Dynamicznej każdy maluch poczuje się bezpiecznie i komfortowo, niezależnie od jego wieku, poziomu zaawansowania czy indywidualnych predyspozycji. Zajęcia sportowe dla dzieci Rawicz wspierają ogólny rozwój, uczą zasad fair play i pokazują, jak ważne jest współzawodnictwo. Maluchy uczą się, jak celebrować zwycięstwa i jak zdrowo radzić sobie z przegranymi.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Rawiczu

Trenujemy raz w tygodniu, 2-3 latki obowiązkowo ćwiczą przy obecności rodziców/opiekunów.

Terminy i godziny zajęć sportowych dla dzieci w Rawiczu

Poniedziałek

Zespół szkolno-przedszkolny

ul. Śląska 58, Masłowo

  • 16:00 – 2-3 latki (z rodzicami)
  • 17:00 – 3-4,5 latki
  • 18:00 – 5-6,5 latki
  • 19:00 – 7-11 latki

KONTAKT

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas mail: 

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Rawiczu

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Poniedziałek

Zespół szkolno-przedszkolny – ul. Śląska 58, Masłowo