Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Bojanowo

Każdy rodzic pragnie, aby jego dziecko rozwijało się w atmosferze pełnej radości, otwartości i zdrowej rywalizacji. Akademia Dynamiczna to miejsce, które zapewnia taką możliwość. Łączymy edukację z ekscytującą przygodą, a naukę z frajdą. Zajęcia sportowe dla najmłodszych to szansa na rozwój umiejętności sportowych, ale również kształtowanie charakteru i nawiązywanie nowych przyjaźni.

Zajęcia dla dzieci w Bojanowie: kiedy warto się zapisać?

Młody organizm potrzebuje solidnych dawek ruchu, a jednocześnie lekkiego ukierunkowania. To właśnie zapewniają zajęcia sportowe pod okiem doświadczonych instruktorów. W naszej Akademii najmłodsi mają szansę rozwijać się fizycznie, a także umysłowo. Trenerzy zaszczepiają w nich ducha zdrowej rywalizacji, ucząc celebrowania zwycięstw i wyciągania lekcji z przegranych. Właśnie dlatego każdy czas jest odpowiedni na to, aby zapisać swoją pociechę na dodatkowe zajęcia sportowe. Oferujemy lekcje dla osób w wieku od 2 do 11 lat. Dzieci są podzielone na odpowiednie grupy wiekowe, dzięki czemu mogą trenować w bezpiecznych warunkach.

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci – Bojanowo

Nasza oferta obejmuje aż 11 dyscyplin. Taka różnorodność sprawia, że najmłodsi mają okazję do próbowania wielu nowych rzeczy i co tydzień mogą eksplorować kolejne sportowe ścieżki. Być może dzięki temu znajdą tę idealną dla siebie, która stanie się ich pasją. Zajęcia sportowe dla dzieci Bojanowo to okazja do rozwijania sprawności fizycznej, a także nabywania nowych doświadczeń, rozwijania umiejętności społecznych i budowania pewności siebie.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Bojanowie

Trenujemy raz w tygodniu, 2-4 latki obowiązkowo ćwiczą przy obecności rodziców/opiekunów.

Terminy i godziny zajęć sportowych dla dzieci w Bojanowie

Wtorek

Szkoła podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego

ul. Lipowa 2, Bojanowo

  • 16:00 – 2-4 latki (z rodzicami)
  • 17:00 – 5-7 latki
  • 18:00 – 8-11 latki

KONTAKT

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas mail: 

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Bojanowie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Wtorek

Szkoła podstawowa im. bł. Edmunda Bojanowskiego – ul. Lipowa 2, Bojanowo