Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Wąsosz

Aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju młodych organizmów. Pozwala wzmocnić mięśnie i stawy, co istotnie wpływa na profilaktykę wad postawy, a także inne dolegliwości, które mogłyby się pojawić przy siedzącym trybie życia. Zajęcia sportowe dla dzieci Wąsosz są doskonałą okazją do nauki i utrwalania zdrowych nawyków.

Zajęcia dla dzieci w Wąsoszu: kiedy warto się zapisać?

Wczesna edukacja sportowa ma wpływ nie tylko na zdrowie fizyczne dziecka, ale również rozwija kluczowe umiejętności, takie jak współpraca, samodyscyplina i zarządzanie emocjami. Dzięki doświadczonym trenerom i nowoczesnym metodom nauczania Akademia jest bezpieczną przestrzenią do nauki i zabawy dla każdego malucha.

Zajęcia sportowe dla dzieci Wąsosz są odpowiednie dla każdego dziecka. Zarażamy miłością do różnych dyscyplin już kilkulatki, niezależnie od poziomu ich sprawności i stopnia sportowego zaawansowania. Każdemu dajemy szansę na czerpanie radości z ruchu.

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci – Wąsosz

Akademia Dynamiczna to miejsce, gdzie sport staje się pasją, a nauka przeplata się z przyjemnością. Nasze zajęcia sportowe dla dzieci Wąsosz obejmują różnorodne dyscypliny, takie jak piłka nożna, koszykówka, gimnastyka, szermierka i wiele innych. Dzięki temu każde dziecko ma szansę znaleźć coś dla siebie, rozwijając swoje zdolności i odkrywając własne zainteresowania. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i programem nauczania dostosowanym do wieku i umiejętności uczestników zajęć.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Wąsoszu

Trenujemy raz w tygodniu, 2-4 latki obowiązkowo ćwiczą przy obecności rodziców/opiekunów.

Terminy i godziny zajęć sportowych dla dzieci w Wąsoszu

Piątek

Hala sportowa

ul. 1 Maja 35, Wąsosz

  • 16:00 – 2-4 latki (z rodzicami)
  • 17:00 – 5-7 latki
  • 18:00 – 8-11 latki

KONTAKT

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas mail: 

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Wąsoszu

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Piątek

Hala sportowa – ul. 1 Maja 35, Wąsosz