Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Drobnin

W Akademii Dynamicznej skupiamy się nie tylko na trenowaniu konkretnych sportów, ale również na tworzeniu atmosfery pełnej pasji i dobrej zabawy. Wierzymy, że rozwijanie się przez radość i satysfakcję jest kluczem do sukcesu i kształtowania zdrowych nawyków, które pozostają na lata. Dlatego nasze zajęcia sportowe dla dzieci Drobnin są wyjątkową szansą na ogólny rozwój – zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Maluchy poznają rozmaite dyscypliny, uczą się konsekwencji i pogłębiają relacje z rówieśnikami.

Zajęcia dla dzieci w Drobninie: kiedy warto się zapisać?

Twoje dziecko uwielbia aktywność fizyczną i nie wiesz, jak spożytkować jego energię? Wykazuje zainteresowanie sportem i chcesz dać mu szansę na znalezienie swojej pasji? A może po prostu chcesz zapewnić mu fascynującą przygodę i wiele radości? Jeżeli na któreś z tych pytań lub na wszystkie, odpowiedź jest twierdząca – to idealny moment, aby zapisać młodego człowieka na nasze zajęcia sportowe dla dzieci Drobnin. Oferta Akademii obejmuje różne dyscypliny, które maluchy eksplorują przez kolejne tygodnie, odkrywając radość z ruchu i ucząc się zasad zdrowego współzawodnictwa.

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci – Drobnin

Krzewienie miłości do sportu to nasza misja. Doświadczeni instruktorzy w Akademii zarażają dzieci swoją pasją i starają się zafascynować je kolejnymi dyscyplinami. Najmłodsi mają okazję poznać różnorodne sporty i znaleźć ten, który stanie się ich ulubionym. Zajęcia sportowe dla dzieci Drobnin to także okazja do lepszego poznania samego siebie i nauki samodyscypliny.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Drobninie

Trenujemy raz w tygodniu, 2-4 latki obowiązkowo ćwiczą przy obecności rodziców/opiekunów.

Terminy i godziny zajęć sportowych dla dzieci w drobninie

Czwartek

Szkoła Podstawowa w Drobninie

  • 16:30 – 2-4 latki (z rodzicami)
  • 17:30 – 4,5-5,5 latki
  • 18:30 – 6-8 latki

KONTAKT

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas mail: 

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Drobninie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

CZwartek

Szkoła Podstawowa w Drobninie – ul. Drobnin 25, 64-120 Drobnin