Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Wschowa

Sport to doskonałe narzędzie do wspierania ogólnego rozwoju maluchów, kształtowania w nich zdrowych nawyków i prowadzenia profilaktyki wad postawy. W połączeniu z zabawą stanowi fascynującą przygodę, która każdemu młodemu człowiekowi przyniesie wiele frajdy. Dostępne w naszej Akademii zajęcia sportowe dla dzieci Wschowa to treningi, podczas których doświadczeni instruktorzy pokazują najmłodszych różnorodne sporty, jednocześnie zapewniając im mnóstwo radości.

Zajęcia dla dzieci we Wschowie: kiedy warto się zapisać?

Każdy czas jest odpowiedni, by zapisać dziecko na zajęcia sportowe! W Akademii Dynamicznej oferujemy podróż przez 11 dyscyplin sportowych, podczas której pociechy mogą swobodnie eksplorować ten fascynujący świat, szukając swojej pasji i czerpiąc radość z ruchu. Zajęcia sportowe dla dzieci Wschowa są prowadzone w różnych grupach wiekowych, dzięki czemu nawet maluchy mogą spokojnie i bezpiecznie cieszyć się z poznawania nowych form aktywności.

Zapisz dziecko na ciekawe zajęcia sportowe dla dzieci – Wschowa

W Akademii Dynamicznej wiemy, jak istotny jest ruch i zdrowy tryb życia. To jeden z fundamentów prawidłowego rozwoju, szczególnie w młodym wieku. Treningi pod okiem doświadczonych trenerów pozwalają zyskać nowe doświadczenia, poprawić zdolności motoryczne, a także spędzić czas z rówieśnikami, nabywając większej pewności siebie i ucząc się zdrowego podejścia do rywalizacji. Zajęcia sportowe dla dzieci Wschowa wspierają nie tylko rozwój fizyczny, ale również psychiczny i społeczny.

Terminy i godziny zajęć sportowych dla dzieci we Wschowie

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Zana

Środa

  • 16:00 – 2-4 latki (z rodzicami)
  • 17:00 – 5-6 latki
  • 18:00 – 7-8 latki 
  • 19:00 – 8,5-11 latki 

KONTAKT

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci we Wschowie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Środa

I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. T. Zana – ul. Matejki 1, Wschowa