Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Gniezno

Zastanawiasz się, jak zapełnić czas wolny swojego dziecka w sposób zarówno edukacyjny, ekscytujący, jak i pełen radości? Akademia Dynamiczna to miejsce, w którym oferujemy niepowtarzalną atmosferę, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z otwartością, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić mu możliwości rozwoju, a przy tym duże ilości frajdy. Zajęcia dla dzieci Gniezno to nie tylko świetna forma aktywności, ale również szansa na naukę i zdobywanie nowych umiejętności.

Zajęcia dla dzieci – Gniezno: kiedy warto się zapisać?

Regularna aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju – nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Ruch wspiera odpowiedni rozwój mięśni, wspomaga profilaktykę wad postawy, a przy tym dotlenia mózg i powoduje wyrzut endorfin. Wszystko to sprawia, że trenujące osoby są zdrowsze i czują się lepiej. Nie inaczej jest w przypadku najmłodszych. Dlatego właśnie warto zapisać dzieci na zajęcia sportowe już w pierwszych latach ich życia.
Zajęcia sportowe dla dzieci Gniezno są prowadzone dla pociech w wieku od 2 lat. Najmłodsi są dzieleni na odpowiednie grupy wiekowe, dzięki czemu mogą bezpiecznie i swobodnie poznawać kolejne dyscypliny sportowe. Dbamy o indywidualne podejście do każdego malucha, zapewniając mu należytą troskę i kontrolę podczas aktywności fizycznych.

Rozwój, zabawa i przygoda – zajęcia sportowe dla dzieci w Gnieźnie

W Akademii Dynamicznej dbamy o to, aby zapewniać dzieciom nie tylko odpowiednie dawki aktywności fizycznej, ale również bezpieczną przestrzeń, w której mogą czuć się w pełni swobodnie. Zajęcia sportowe dla dzieci są przeznaczone nie tylko dla wysportowanych i ruchliwych pociech, ale też dla tych, które mają problemy z nieprawidłową wagą, zaburzoną koordynacją ruchową czy zwyczajnie z różnych powodów nie czują się pewnie w świecie sportu.

Zajęcia dla dzieci Gniezno stanowią trening fizyczny, a przy tym dają możliwość rozwijania kompetencji społecznych, uczą współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji. W naszej ofercie znajduje się aż 11 dyscyplin i każdego tygodnia maluchy próbują czegoś nowego. Dzięki temu mają szansę poznać podstawy wielu sportów. W Akademii Dynamicznej każde dziecko znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania.

Zapisz swojego malucha na wyjątkowe zajęcia sportowe dla dzieci

Nasi trenerzy to osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, a do tego kochają pracę z dziećmi. Zajęcia dostosowują do wieku, umiejętności i potrzeb każdego malucha, zapewniając rozwój zgodny z indywidualnymi predyspozycjami. Zajęcia sportowe dla dzieci w Gnieźnie są okazją do znajdowania i rozwijania pasji, poznawania rówieśników i uczenia się wartościowych życiowych lekcji.

Zajęcia dla dzieci wspierają ogólny rozwój najmłodszych, dając im szansę na próbowanie nowych rodzajów aktywności fizycznych, a jednocześnie stwarzając bezpieczne miejsce, w którym mogą wyszaleć się i spożytkować nadmiar energii we właściwy sposób. Po naszych lekcjach maluchy są zmęczone i szczęśliwe.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Gnieźnie

Środa

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów

ul. Orła Białego 18

  • 17:00 – 2-3 latki (z rodzicami)
  • 18:00 – 4-5 latki
  • 19:00 – 6-8 latki 

Czwartek

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów

ul. Orła Białego 18

  • 17:00 – 2-3 latki (z rodzicami)
  • 18:00 – 4-5 latki
  • 19:00 – 6-8 latki 

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas mail: 

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Gnieźnie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Środa, Czwartek

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Polskich Noblistów – ul. Orła Białego 18, Gniezno