Akademia dynamiczna

Zajęcia sportowe dla dzieci Kościan

Zastanawiasz się, jak zapełnić czas wolny swojego dziecka w sposób zarówno edukacyjny, ekscytujący, jak i pełen radości? Akademia Dynamiczna to miejsce, w którym oferujemy niepowtarzalną atmosferę, do każdego dziecka podchodzimy indywidualnie i z otwartością, dokładając wszelkich starań, aby zapewnić mu możliwości rozwoju, a przy tym duże ilości frajdy. Zajęcia dla dzieci Kościan to nie tylko świetna forma aktywności, ale również szansa na naukę i zdobywanie nowych umiejętności.

Zajęcia dla dzieci – Kościan: kiedy warto się zapisać?

Regularna aktywność fizyczna jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju – nie tylko fizycznego, ale i psychicznego. Ruch wspiera odpowiedni rozwój mięśni, wspomaga profilaktykę wad postawy, a przy tym dotlenia mózg i powoduje wyrzut endorfin. Wszystko to sprawia, że trenujące osoby są zdrowsze i czują się lepiej. Nie inaczej jest w przypadku najmłodszych. Dlatego właśnie warto zapisać dzieci na zajęcia sportowe już w pierwszych latach ich życia. Zajęcia sportowe dla dzieci Kościan są prowadzone dla pociech w wieku od 2 lat. Najmłodsi są dzieleni na odpowiednie grupy wiekowe, dzięki czemu mogą bezpiecznie i swobodnie poznawać kolejne dyscypliny sportowe. Dbamy o indywidualne podejście do każdego malucha, zapewniając mu należytą troskę i kontrolę podczas aktywności fizycznych.

Rozwój, zabawa i przygoda – zajęcia sportowe dla dzieci w Kościanie

W Akademii Dynamicznej dbamy o to, aby zapewniać dzieciom nie tylko odpowiednie dawki aktywności fizycznej, ale również bezpieczną przestrzeń, w której mogą czuć się w pełni swobodnie. Zajęcia sportowe dla dzieci są przeznaczone nie tylko dla wysportowanych i ruchliwych pociech, ale też dla tych, które mają problemy z nieprawidłową wagą, zaburzoną koordynacją ruchową czy zwyczajnie z różnych powodów nie czują się pewnie w świecie sportu.

Zajęcia dla dzieci Kościan stanowią trening fizyczny, a przy tym dają możliwość rozwijania kompetencji społecznych, uczą współzawodnictwa i zdrowej rywalizacji. W naszej ofercie znajduje się aż 11 dyscyplin i każdego tygodnia maluchy próbują czegoś nowego. Dzięki temu mają szansę poznać podstawy wielu sportów. W Akademii Dynamicznej każde dziecko znajdzie coś dla siebie, bez względu na poziom zaawansowania.

Zapisz swojego malucha na wyjątkowe zajęcia sportowe dla dzieci

Nasi trenerzy to osoby, które posiadają odpowiednie kwalifikacje i kompetencje, a do tego kochają pracę z dziećmi. Zajęcia dostosowują do wieku, umiejętności i potrzeb każdego malucha, zapewniając rozwój zgodny z indywidualnymi predyspozycjami. Zajęcia sportowe dla dzieci w Kościanie są okazją do znajdowania i rozwijania pasji, poznawania rówieśników i uczenia się wartościowych życiowych lekcji.

Zajęcia dla dzieci wspierają ogólny rozwój najmłodszych, dając im szansę na próbowanie nowych rodzajów aktywności fizycznych, a jednocześnie stwarzając bezpieczne miejsce, w którym mogą wyszaleć się i spożytkować nadmiar energii we właściwy sposób. Po naszych lekcjach maluchy są zmęczone i szczęśliwe.

Zajęcia mulitsport dla dzieci w Kościanie

GRAFIK ROK SZKOLNY 2023/2024
OD 01.09.2023 DO 21.06.2024

Czwartek

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kościanie

ul. Wyzwolenia 24 

 • 16:30 – 2-3 latki (z rodzicami)
 • 17:30 – 5 latki (z rodzicami bądź bez rodziców) 
 • 18:30 – 5,5-7 latki 
 • 19:30 – 8-12 latki 

Piątek

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej

ul. Marii Konopnickiej 1, Kościan

 • 16:00 – 2-4 latki (z rodzicami)
 • 17:00 – 5-7 latki
 • 18:00 – 8-9 latki

GRAFIK WAKACJE 2024

Czwartek

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej

ul. Marii Konopnickiej 1, Kościan

 • 16:30 – 2-3 latki (z rodzicami)
 • 17:30 – 4 latki (z rodzicami bądź bez rodziców) 
 • 18:30 – 5-6 latki 
 • 19:30 – 7-9 latki

Piątek

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej

ul. Marii Konopnickiej 1, Kościan

 • 16:00 – 2-4 latki (z rodzicami)
 • 17:00 – 5-7 latki
 • 18:00 – 8-12 latki

Zadzwoń do nas:

Napisz do nas na Messenger

Wypełnij formularz znajdujący się poniżej, aby zapisać swoje dziecko na pierwsze, próbne, bezpłatne zajęcia.

Formularz zapisu na zajęcia sportowe dla dzieci w Kościanie

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na kontakt z naszej strony na podane środki komunikacji (mail/telefon)


nasze wpisy

Na naszym profilu Facebook można znaleźć regularnie umieszczane posty, które relacjonują życie Akademii Dynamicznej, ale również pełnią funkcję edukacyjną. Ponadto poruszamy tam kwestie organizacyjne, na które warto zwrócić uwagę. Z tych powodów zachęcamy do śledzenia naszego profilu na portalu Facebook. Link do profilu znajdą Państwo klikając w poniższe logo.

Lokalizacja

Wtorek, czwartek

Szkoła Podstawowa nr 3 im. F. Stamma z Oddziałami Integracyjnymi – ul. Wyzwolenia 24, Kościan

Piątek

Zespół Szkół im. Marii Konopnickiej – ul. Marii Konopnickiej 1